BARVY COLORMAT s.r.o.

Nabízíme tyto služby:

Prodej barev a nátěrových hmot

Nabízíme interiérové a fasádní barvy, antikorozní nátěry, nátěry na beton, nátěry na dřevo, nátěry na radiátory a jiné značek HET, HERBOL, BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, PRIMALEX, BARVY A LAKY TELURIA, DULUX, HAMMERITE, XYLADECOR, KOMAPRIM, LUXOL, SCANDICARE, COLOREX, BARVY ETERNAL, ZINGA, HEMPEL, TIKKURILA.
Více se dozvíte v sekci sortiment.

Prodej doplňkového sortimentu

Nabízíme doplňkový sortiment: tmely, stěrky, ředidla, benzín, sádra, brusiva, odmašťovače, odrezovače a další doplňky.

Prodej malířského náčiní a potřeb

Prodáváme značkové profesionální náčiní od výrobců STORCH, SPOKAR, CIRET, MPM.
V našem sortimentu najdete válečky, štětce, štětky, pásky, kbelíky, krycí folie, brusné houby, žebříky a další.

Tónování barev na počkání

Tónujeme značky HET, HERBOL, DULUX, KOMAPRIM. Tónujeme interiérové, fasádní, rozpouštědlové i vodou ředitelné barvy podle vzorníků RAL, NCS, EUROTREND, HERBOL, DULUX, HET, CAPAROL 3D a dalších.
Případně s výběrem správného odstínu pomůžeme pomocí spektrometru.

Půjčujeme vzorníky domů

Chcete se s výběrem barvy nebo odstínu v klidu poradit nebo jen vybrat barvu tak, aby vám sedla například k vašemu nábytku? Rádi vám vzorník zapůjčíme i domů.

SLEVY pro stálé zákazníky + možnost odběru zboží na fakturu

Našich stálých zákazníků si u nás vážíme. I přes nejnižší ceny, které standardně nabízíme, jsme si pro vás připravili věrnostní slevy. Naši zákazníci mohou také odebírat zboží na fakturu.

Vstřícnost vyškoleného personálu

Působíme na českém trhu s nátěrovými hmotami od roku 1994. Za tuto dobu jsme získali zkušenosti, které vám náš odborně vyškolený a ochotný personál rád předá a poradí při výběru.

Technická konzultace na stavbě

Na vyžádání přijedeme na vaši stavbu či zakázku a poradíme s výběrem vhodných materiálu, nebo s aplikačním postupem.

Profesionální přístup

Záruka spokojenosti

Našim zákazníkům vycházíme maximálně vstříc a jejich spokojenost je u nás na prvním místě. Nebojte se zeptat, pokusíme se Vám zajistit i neobvyklé, atypické, či námi běžně nenabízené zboží

Pomoc s výběrem

Pomůžeme s výběrem vhodného materiálu i správného odstínu. Potřebujete zatřít škrábanec na židli a nemůžete najít správný odstín? Vezměte ji k nám, přesný odstín Vám najdeme pomocí spektrometru.

Výměna zboží

Víme, že ne vždy je možné předem odhadnout přesnou spotřebu materiálu. Proto našim zákazníkům nabízíme možnost vrácení nepoužitého (neotevřeného) zboží do 14 dnů od prodeje.

Tónujeme na počkání
Vzorník zapůjčíme i domů

Speciální nabídka
pro věrné zákazníky

Ať už jste firma, živnostník, nebo nakupujete jen pro sebe, můžete se těšit na věrnostní slevy. Zákazníkům, kteří se k nám vracejí, dokážeme nabídnout levnější ceny zboží.
Neváhejte nás kontaktovat s vašimi požadavky, rádi vám zpracujeme cenovou nabídku.

Kontaktujte nás >>>